Hamza Dağ’ın sosyal medyadaki cevapları gündem oldu! ‘Onu söyleyen kaybediyor dur’

Türkiye 14 Mayıs’tan sonra sandık başına dönecek. 31 Mart’ta il ve ilçelerde kimin kazanacağını merak ediyoruz. Öte yandan parti ve ittifakların adayları da yaptıkları açıklamalarla kamuoyu tarafından yakından takip ediliyor. İzmir Cumhur İttifakı adayı Hamza Dağ’ın sosyal medyada verdiği yanıtlar gündem oldu.

“Bana verse bile, vermese bile benim için sorun yok…”

Bir vatandaş, “Başkanım, İzmir’de doğup büyüyen ve dedesi CHP üyesi olan 6 yaşındaki kızıma, size oy vermezse ayrılacağımı söyledim. İstemiyorum” dedi. İzmir kaybedecek ve ben de kaybetmek istemiyorum. Benim oyum Hamza Dağ’a.” Dağ şu cevabı verdi: “Senin mutluluğundan daha mı önemli? Bana versen de vermesen de… Ama başaracağımıza inanıyoruz.”

“KAYBETTİĞİNİ SÖYLEYEN KİŞİ”

Bir başka vatandaşın “Aramızda Hamza Dağ kazandı” yorumuna Dağ, “Bunu söyleyen kaybediyor” yanıtını verdi.

2

“18 yaşında olsaydım oyumu size verirdim efendim. Sizi çok seviyorum, her şarkınızı dinliyorum. Umarım İzmir’i kazanırsınız” diyen Dağ, “Senin kız kardeşin, erkek kardeşin yok mu?” ?”

3

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kırıkkale seçim sonuçları gerçek zamanlı!  Kırıkkale'de seçimi kim kazandı?Kırıkkale seçim sonuçları gerçek zamanlı! Kırıkkale’de seçimi kim kazandı?
Bayburt Canlı Seçim Sonuçları!  Bayburt'ta seçimi kim kazandı?Bayburt Canlı Seçim Sonuçları! Bayburt’ta seçimi kim kazandı?
Aksaray seçim sonuçları canlı yayında!  Aksaray'da seçimi kim kazandı?Aksaray seçim sonuçları canlı yayında! Aksaray’da seçimi kim kazandı?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir