Otelcilerden Galatasaray kampına ziyaret! – SPOR

Milli tatili fırsat bilen Galatasaray’ın Antalya’da düzenlediği inzivayı yerel otelciler ziyaret etti.

Milli maçlar nedeniyle verilen arayı Antalya’da kamp yaparak değerlendiren Süper Lig’in lideri Galatasaray; Tatilsepeti önderliğinde otelcilerden oluşan turizm profesyonelleri; antalya Cullinan Belek Hotel’dekamp alanında bunu kabul etti. Ziyaretçileri takımın teknik kadrosu, personeli ve sporcuları karşılayacak.

Antalya’dan gelen turist heyeti, Galatasaraylı sporcu ve antrenörleri Süper Lig’deki başarılarından dolayı tek tek tebrik ederek, şampiyonluk yolunda başarılar diledi. Galatasaraylı sporcular, takımın Tatilsepeti logosu imzalı formalarını otelcilere hediye etti. Tatilsepeti Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Karayal, “Antalya’da kamp yapan sporcularımızı ziyaret ederek başarılar diledik. Bölgedeki otelci arkadaşlarımız da kendilerini burada ağırlamaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler” dedi.

Turizm ve seyahat sektörünün yenilikçi ve lider markası Tatilsepeti, ilklerin ve en iyilerin kulübü Galatasaray erkek futbol takımının formasını uzun süredir giyiyor. Tatilsepeti, Galatarasay Spor Kulübü ile olan bu işbirliğini kısa bir reklam filmiyle duyurdu. Tarih boyunca verilen mücadeleyi ve Cumhuriyetimizin 100. yılında kazanılan sayısız zaferleri öne çıkaran “Hedef24” etiketiyle yayınlanan filmde, Tatilsepeti logolu sarı-kırmızılı gömlek, Başkan Kaan Karayal tarafından duvara asılıyor. İdare Konseyi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir