Skandal olay! TikTok’ta kız çocuklarına istismarda bulunduğu iddia edilen yayıncı gözaltına alındı

60’lı yaşlarında olan ve genellikle genç kızların takip ettiği FA isimli kişinin Tiktok’ta açtığı hesapla yaptığı paylaşımlar sosyal medyada tepkilere yol açtı. tv100.com editörleri Seçil Balık ve Müge Yücetürk, gelen bildirimleri değerlendirerek şahsın sosyal medya hesaplarını inceledi.

“Beni TANIMIYOR MUSUNUZ?”

Şahsın sosyal medya hesabından kaydedilen canlı yayınlardan birinde küçük bir kızın, şahsa “Beni tanımıyorsun, geçen gün sana geldim” dediği duyuldu. Bu videoların devamında canlı yayına katılan kızlar da ailelerine tepki göstererek, o yayınlarda kalmaları konusunda ısrar etti.

AYLAR ÖNCE GÜNDEMDEYDİ

Tokat Erbaa ilçesinde küçük çocuklarıyla birlikte yaşayan FA isimli şahsın yayınlarından rahatsız olanlar CİMER üzerinden şikayette bulundu. Bazı kızlarla özel DM üzerinden konuştuğu iddia edilen bu adam, paylaşımlarında profil fotoğrafı olmayanları yayından çıkaracağını ve mikrofonu kapatacağını belirtmişti.
Ekran görüntüsü 03-24-2024 193850

GÖZALTINA ALINDI

Sosyal medyadaki şikayetlerin ardından adli makamlar da müdahale etti. Son gelen bilgilere göre binlerce çocuk takipçisi bulunan FA’nın Erbaa’da gözaltına alındığı bildirildi. Kişinin dijital materyallerine de el konularak incelendiği öğrenildi. Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Özgür Özel gösteride atılan sloganı duyunca dayanamadı! Özgür Özel gösteride atılan sloganı duyunca dayanamadı! “Oğlum, o mesajı şimdi verdik mi?”
Candaş Tolga Işık isyan etti: Candaş Tolga Işık isyan etti: “Arkadaşımızı sırtından bıçakladı”
Cumhurbaşkanı Erdoğan rozetini takıyordu!  İlk açıklama Fatih Erbakan'dan geldiCumhurbaşkanı Erdoğan rozetini takıyordu! İlk açıklama Fatih Erbakan’dan geldi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir