25. Bayındır Uluslararası Çiçek Festivali 25-28 Nisan'da gerçekleştirilecek İrem Derici ve Sakiler sahne alacak – KÜLTÜR VE SANAT

Bayındır Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Uluslararası Çiçek Festivali bu yıl 25'inci kez düzenlenecek. Bayındır şehir merkezinde düzenlenecek olan festival bu yıl 25-28 Nisan tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek.

Çiçekçiliğin başkenti Bayındır, ilçenin üreticilerine olduğu kadar ülke ekonomisine de büyük katkı sağlıyor. Bayındırlı çiçek üreticileri festival süresince ilçelerini en iyi şekilde tanıtmak için titizlikle çalışmalarını sürdürüyor. Geçtiğimiz 25 yılda Bayındır, Türkiye'nin en önemli çiçek üretim merkezlerinden biri haline gelirken, Bayındır Uluslararası Çiçek Festivali de ülkenin dünyaya açılan pencerelerinden biri haline geldi. Üreticilerimiz ülkemizin farklı yerlerinden gelen ziyaretçileri memnun ederken, yüzlerce çiçek çeşidiyle de açtıkları sergilerde ürünlerini pazarlama imkanı buluyor.

25. Bayındır Uluslararası Çiçek Festivali, 25 Nisan Perşembe günü saat 11.00'de Bayındır Şehir Stadı'nda düzenlenecek açılış töreniyle başlayacak. Popüler dans sanatçılarının ve gruplarının performansları festival boyunca devam edecek. Alanı ziyarete gelenler, fotoğraf çekimi için hazırlanan alanda 25. Bayındır Uluslararası Çiçek Festivali'ni fotoğraflayabilecek.

Festival kapsamında 25 Nisan Perşembe günü Grup Tahta Bavul, 26 Nisan Cuma günü ise Türk pop müziğinin sevilen grubu Sakiler ve Türk pop müziğinin güçlü ismi İrem Derici Belediye sahnesinde sahne alacak. 27 Nisan Cumartesi Stadyum Konserler ve diğer tüm etkinlikler, stadı dolduranlara unutulmaz bir akşam yaşatacak. Bayındır Belediyesi tarafından ücretsiz olarak yapılacaktır.

Bu yıl 25'incisi düzenlenecek olan Bayındır Uluslararası Çiçek Festivali'ne herkesi davet eden Bayındır Belediye Başkanı Davut Sakarsu, şunları söyledi: “Festivalimiz ilçemiz ve ülkemiz için çok önemli bir festival. “Sektöre öncülük eden güzel ilçemizde misafirlerimizle harika vakit geçireceğiz.” dedi.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir