Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin seçim belgesini aldı – GÜNDEM

Ayvalık'ta 31 Mart Pazar günü yapılan yerel seçimlerde ikinci kez belediye başkanı adayı olan Mesut Ergin ve CHP yönetim kurulu üyeleri seçim belgesini aldı.

Ayvalık Adliyesi önünde toplanan kalabalık vatandaşın sevgi gösterileri sırasında sertifikasını YSK İlçe Seçim Komisyonu Başkanı Hakim Yağmur Çaprak'tan alan Mesut Ergin, eşi Canan Ergin ve kızıyla yalnız kalmadı. Nazan Ergin. Seçim belgesini alır almaz coşkulu kalabalığa seslenen Başkan Ergin, kendisine oy veren veya vermeyen kişinin belediye başkanlığı görevini üstleneceğini vurguladı.

Kalabalık gruptaki herkese teşekkür ettiğini söyleyen Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, şunları söyledi: “Bu seçim belgesi hepinizin çabalarının sonucudur. Ayvalık açısından her şeyin çok iyi gideceği bir dönem olacağına inanıyorum. Ben bundan son derece eminim, siz de emin olabilirsiniz. Ayvalık Belediyesi olarak en iyi hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz” dedi.

Seçim yarışının çok üst düzeyde ve güzel bir havada gerçekleşmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Ergin, şöyle konuştu: “Sonuçta bu seçimi bir kişi kazanacaktı. Aslına bakarsanız bunu hak ettiğimizi düşünüyorduk. Ve öyleydi. Ben Ayvalık'ta yaşayan herkesin belediye başkanıyım. Burada gördüğünüz belediye meclis üyelerinin tamamı aynı zamanda Ayvalık Kent Konseyi üyesidir. Ayvalık Halk Kent Konseyi üyeleridir. Bu konuda kimsenin en ufak bir tereddütü olmasın. Gücümüzü Ayvalık ve halkından alıyoruz. Bu nedenle önümüzde yapacak çok işimiz var. Önümüzdeki dönemde; Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Ayvalık Belediyesi olarak tüm imkanlarımızı seferber ederek ilçemize en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımıza hemen başlıyoruz. Ayvalık’ımızın ihtiyacı olan tüm hizmetleri sağlayacağız. “Bundan kimsenin en ufak bir şüphesi olmasın” dedi.

ÇALIŞANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Belediye çalışanları tarafından memnuniyetle karşılanan Başkan Ergin, şunları söyledi:

“Bu güzel karşılama için arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Sonuçta kaldığımız yerden devam ediyoruz. Beş yılı birlikte geçirdik. Çok güzel vakit geçirdim, bu beş yıldan çok keyif aldım. Bundan emin olabilirsin. Önümüzdeki dönemde de Ayvalık için en iyi ve doğru şeyleri sizlerle birlikte yapmayı umuyoruz. Bunu Meclis'teki arkadaşlarımla, siz değerli yoldaşlarımızla, kadromuzla birlikte yapacağız. Bu konuda hiçbir şüphemiz yok. Yapacak çok işimiz var. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde tüm bu güzellikleri de bünyemize dahil etmeyi umuyoruz. Ayvalık halkının bize emanet ettiği bu görevi hep birlikte yerine getireceğimize inanıyorum. Size şimdiden başarılar diliyor ve teşekkür ediyorum. Teşekkür ederim teşekkür ederim.”

Yetki belgesini alan Belediye Başkanı Ergin; CHP Genel Başkanı Özgür Özel, bu görevdeki başarısında bir kez daha emeği geçen CHP genel merkezine, Balıkesir il başkanlarına, milletvekillerine ve milletvekillerinin yanı sıra tüm Ayvalık halkına ve eşi Canan Ergin'e teşekkür etmeyi de unutmadı. . Onur belgelerini alan Başkan Ergin ve belediye meclis üyeleri, Ayvalık belediye binasına giderek, “Halkın başkanı Mesut Ergin” sloganıyla çalışmalarına başladı.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir