Bebek arabasıyla hırsızlık yaptı! – Türkiye'den son dakika haberleri

Olay, geçtiğimiz hafta perşembe günü saat 14.24 sıralarında Saadetdere ilçesi Tonguçbaba Caddesi üzerinde bulunan bir eczanede meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ilaç almak için bebek arabasıyla eczaneye gelen kadın, ilaçları aldıktan sonra ödemeyi yaparak bebek arabasına doğru yöneldi.

Daha sonra eczane girişindeki raftan yaklaşık 1.500 TL'lik güneş kremini alarak sakin bir şekilde eczaneden çıkıp ortadan kayboldu. Hırsızlık anı iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansırken, kadın zanlının rahat tavrı pes etmesine sebep oldu.

“Güneş Kremini Çocuğun Arabasına Atıp Çıkıyor”

Hırsızlık olayıyla ilgili konuşan girişimci Enes Doğuş Bekar, şunları söyledi: “Geçen hafta perşembe günü eczanemizde hırsızlık olayı yaşandı. Bebek arabasıyla eczanemize gelen bir müşterimiz bizden önce ilaç alıyor ve bebek arabasını güneş kremlerimizin bulunduğu standa bırakıyor. Ayrılırken güneş kremini bebek arabasındaki tutucuya atıyor ve biz dikkat etmeden uzaklaşıyor. Aldığı güneş kreminin değeri ise 1.500 TL civarında. Güneş kremi yetişkinler için bir ürün olsaydı, çocuğunuz için veya kendiniz için bir ilaç olsaydı biz eczane olarak her konuda yardımcı olurduk ama bu güneş kremi lüks olarak tanımlayabileceğimiz bir ürün. , onları satın alıp profesyonel bir şekilde olay yerinden ayrılmalarını sağlamak bize düşüyor. “Üzücüydü” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir