Bir suç örgütü daha çöktü! Balıkesir ve Bursa'da operasyon: 8 tutuklu

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Balıkesir ve Bursa'da yürütülen “Mahzen-31” operasyonlarında organize suç örgütü üyesi 8 şüphelinin yakalandığını duyurdu.

Bakan Yerlikaya, sosyal medyadan yaptığı açıklamada, Kepsut Başsavcılığı ve Jandarma Kaçakçılıkla Mücadele Genel Komutanlığı koordinasyonunda İsmail Yavuz'un kurduğu organize suç örgütüne yönelik “Mahzen-31” operasyonlarının gerçekleştirildiğini söyledi. ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi. Buna göre; 'Uyuşturucu madde veya uyarıcı madde imal ve ticareti', 'Kişiyi hürriyetinden yoksun kılma', 'Yağma', 'Hırsızlık', 'Silahla tehdit', 'Saldırı', 'Azap', 'gasp' suçlarından 8 kişi, 'Organize hırsızlık Şüpheli, Balıkesir ve Bursa'da eş zamanlı baskınlarda yakalandı. Yakalananlar arasında suç örgütünün elebaşı İsmail Yavuz da bulunurken; Suçta faydalı olduğuna inanılan çok sayıda av tüfeği, uyuşturucu madde ve cep telefonu ele geçirildi.

Kepsut Başsavcılığı görevlilerini ve jandarma ekiplerini tebrik eden Yerlikaya, şunları söyledi: “Allah onlardan razı olsun. Milletimizin duası sizinle. Aziz milletimizin bilmesini isterim ki, suça küstahlık edenlere hoşgörü göstermeyeceğiz. Halkımızın huzurunu bozanları, organize suç örgütlerini ve çeteleri, büyüklüğü ne olursa olsun yok edeceğiz, “Onu adalet önüne çıkaracağız” dedi (DHA).Bu içerik Taner Şahin tarafından yayınlanmıştır.

Mynet Youtube
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yer: İstanbul!  Görüntüler şok ettiYer: İstanbul! Görüntüler şok etti
Bakan Tekin öğrencilerle Anıtkabir'i ziyaret ettiBakan Tekin öğrencilerle Anıtkabir'i ziyaret etti
İlginç anlar canlı yayında!  Atatürk'ü aradı İlginç anlar canlı yayında! Atatürk'e “geç” dedi, Şaban Sevinç tepki gösterdi: Atatürk yaşıyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir