“Çocuklarım evde bekliyor” dedi: Taksiciye çarptı! – Türkiye'den son dakika haberleri

Kaza, dün gece Osmangazi İlçesi Atıcılar Mahallesi'nde meydana geldi. HT isimli taksi şoförü, 16 T 0155 plakalı aracına 2 yolcu aldı. Araca binen yolcular, farklı mahallelere giderek buralarda bir süre alışveriş yaptı.

Durumdan şüphelenen HT, yolculara şunları söyledi: “Çocuklarım beni evde bekliyor, sizi istediğiniz yere bırakırım.” Şoförün yanında oturan yolcu bu sözlere sinirlenerek, “Taksimetre çalışıyor, seni istediğim yere götürebilirim” dedi.

Tartışma sırasında yolcu direksiyon başındaki sürücüye çarptı. O anlar aracın kamerası tarafından kaydedildi. Aldığı darbeler üzerine taksi şoförü aracı durdurunca taksiden inen yolcular “Siz de inin” diye bağırdı. Bunu fırsat bilen HT, aracıyla hızla oradan ayrıldı.

Olay sonrası yaşadıklarını anlatan HT, “Şüpheli kişi bizim durağa geldi. Sıra bende olduğu için onu aracıma götürdüm. Bazı mahalleleri dolaşıp başkalarından bir şeyler satın aldı. Olaydan şüpheleniyordum. Uyuşturucu bağımlısı olabileceğini düşündüm. Bir şeylerin ters gittiğini anlayınca onu durdurmak için bir bahane buldum” dedi.

HT, yaşadığı olayın ardından bugün Küçükbalıklı karakoluna giderek şikayetçi olduğunu sözlerine ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir