Figüran olan yarışmacı, rol için Kenan İmirzalıoğlu'na teklifte bulundu. Bu yetmezmiş gibi bir de hata yaptı… Ünlü oyuncudan bomba yanıt!

Kim Milyoner Olmak İster yarışması bu hafta da izleyicilerini ekrana kilitlemeyi başardı.

Kim Milyoner Olmak İster'de bu hafta güçlü performanslar yaşanırken, programda kahkaha dolu anlar da yaşandı.

Yarışmaya bu hafta Erzurum'dan Yasin Gülgarip katıldı. 43 yaşındaki 4 çocuk babası Gülgarip, Kenan İmirzalıoğlu'na olan hayranlığıyla izleyenleri güldürdü.
Yarışmanın başında kendini tanıtan 4 çocuk babası Yasin Gülgarip isimli yarışmacı şunları söyledi:

“Hobilerim var. Biraz televizyon ve sinema aşığıyım. Bugün bu yüzden buradayım. Sizin de büyük bir hayranınızım. “Hobilerim var. Ben biraz televizyon ve sinema aşığıyım. Bu yüzden bugün buradayım. Ben de senin büyük bir hayranınım. Çeşitli dizilerde figüran olarak çalışıyorum. Hem konuk oyuncu hem de diyalog oyuncusu olarak katılacağım. Oyunculuğu seviyorum. Daha iyi konulara girersem işimi daha iyi yapacağımı düşünüyorum. Senin gibi bir kardeşimiz ve değerli bir dostumuz elimizden tutup bizi güzel bir yere götürebilirse neden olmasın?”

FIGUTAN3

“SEN GERÇEKTEN MÜKEMMEL BİR İNSANSIN”

İmirzalıoğlu güldü ve “Yerimiz kalmadı Yasin Bey” dedi.

Gülgarip, İmirzalıoğlu'na olan hayranlığını dile getirerek, “Küçüklüğümden beri sizi takip ederim. Hayranınızım. Dizilerinizi hiç kaçırmadım. Gerçekten harika bir insansınız.”

Yarışmacı İmirzalıoğlu'na, “Küçüklüğümden beri sizi takip ederim” deyince ünlü sunucu İmirzalıoğlu kahkahalara boğuldu.

EKSTRA

Kenan İmirzalıoğlu, “Küçüklüğünden beri mi? Yasin Bey tereddüt etmeseydiniz babamın küçüklüğünden beri sizi takip edeceğini söylerdiniz.”
Stüdyo izleyicileri ve ünlü sunucu İmirzalıoğlu güldü.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cinayeti itiraf edip cesedinin yerini açıkladı!  İfadeleri dudak uçuklatıyorduCinayeti itiraf edip cesedinin yerini açıkladı! İfadeleri dudak uçuklatıyordu
ŞİMDİ büyük umutlarla yayınlandı!  Bu seri için son kararŞİMDİ büyük umutlarla yayınlandı! Bu seri için son karar
Ali Koç'un ardından dünyaca ünlü oyuncuyla... "Her masada kadın var"Ali Koç'tan sonra dünyaca ünlü oyuncuyla… “Her masada kadın var”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir