“Gel seni 500 TL'ye alacağım…”

Meyhane müziğinin efsane isimleri arasında yer alan Fedon Kalyoncu, Bodrum'da yaşıyor ve yaz aylarında uzun süre güneşlenerek bronz tenine kavuşuyor.

Hayatının çoğunu Bodrum'da geçiren Fedon, son dönemde kendisini kameralara yansıdı.

Gazetecilerle sohbet eden şarkıcı, Bodrum'un pahalı olduğu haberine tepki gösterdi.

“BODRUM'U PAHALI OLMAKLA SUÇLAMAMALILAR”

Fedon, “Söylemekten yoruldum. 4 kişiye 1 milyon TL fatura geliyor. Oraya gitmeyin. Oraya giden belli bir grup var. Gelin sizi bir yere götüreceğim. balığınızı, salatanızı ve içeceğinizi 500 TL'ye yiyebilirsiniz, hesabını ben ödeyeceğim.”

silindir şapkalar

Habertürk'ün haberine göre şarkıcı sözlerini şöyle sürdürdü:

“Lahmacun 1500 TL, gitmeyin. Bodrum pahalılığın gölgesinde kalmasın. Pahalı dünyanın her yerinde var. Mikonos'a gidin, Santorini'ye gidin, Yunanistan ucuz, nerede ucuz? Ucuz olduğunu kim söylüyor? Onlar ucuz ve pahalılar. Buradaki domatesleri seviyorum.” “Ben 30 TL'ye alıyorum, eşim İstanbul'da 60 TL'ye alıyor, Bodrum pahalıydı.”

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Daha önce o dizide rol aldığı ortaya çıktı!  Bunları gören herkes şaşırdıDaha önce o dizide rol aldığı ortaya çıktı! Bunları gören herkes şaşırdı
Mallorca'daki tatilinden paylaşım! Mallorca'daki tatilinden paylaşım! “Kafanın nesi var?”
Gıda kriziyle günün gündemi buydu!  Eski sevgililerinize etkinlik göndermeGıda kriziyle günün gündemi buydu! Eski sevgililerinize etkinlik gönderme

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir