Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi öğrenci alımı başvuruları ne zaman bitecek? – Türkiye'den son dakika haberleri

Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi'nde 523 öğrenci kabul edilecek. Adaylar, satın alma detaylarına www.jandarma.gov.tr, www.jsga.edu.tr ve https://kamuilan.sbb.gov.tr ​​adresinden ulaşabilirler. Strateji ve Bütçe Okul Uygulaması 2024″e “kılavuz” ile ulaşabilirsiniz. Peki Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi öğrenci alım başvuruları ne zaman bitecek?

Resmi Gazete'de yayımlanan açıklamaya göre, Jandarma Genel Komutanlığı'nda muvazzaf görev yapan subay ve astsubay ihtiyacının karşılanması amacıyla Jandarma Genel Komutanlığı'na 483'ü erkek, 40'ı kadın olmak üzere toplam 523 öğrenci temin edilecek. Jandarma ve Sahil. Muhafız Akademisi.

SAHİL GÜVENLİK JANDARMA ÖĞRENCİSİ ALINIMI İÇİN BAŞVURULAR NE ZAMAN BİTECEK?

Adaylar başvurularını 5-25 Temmuz tarihleri ​​arasında https://vatandas.jandarma.gov.tr/PTM/Giris internet adresi ve JSGA Cumhurbaşkanlığı Personel Tedarik Sistemi (PTS) üzerinden e-Devlet portalı üzerinden yapabilecekler. Posta yoluyla veya şahsen yapılan başvurular, internet üzerinden yapılmadığı sürece değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuruları kabul edilen ve seçme sınavlarına katılmaya hak kazanan adayların listesi, sınavlara ilişkin başvuru esasları, sınav merkezi, sınav tarihi ve diğer tüm duyurular PTS üzerinden duyurulacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir