Peugeot, Paris Moda Haftası 2024'e destek verecek – Son Dakika Otomotiv Haberleri

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre Paris Moda Haftası, 2024 yılında ilk kez 18-27 Haziran tarihleri ​​arasında düzenlenecek olan Erkek Modası İlkbahar/Yaz 2025 edisyonuyla ve Sonbahar edisyonuyla/Kış edisyonuyla ihtişamı ön plana çıkaracak. 2024/2025 Haute Couture haftası 2025, 24-27 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek.

Bu ortaklığın resmi ortağı olan Peugeot, Paris Moda Haftası'na aralarında yeni e-3008 ile insan taşımacılığında kullanılacak 408 Hibrit ve 408 Plug-in Hibrit modellerinin de bulunduğu 30 araçlık geniş bir ürün yelpazesiyle eşlik edecek. Paris Moda Haftası'na davet edildi.

Geçtiğimiz yıl Dünya Dayanıklılık Şampiyonası'na katılan Peugeot, Hypercar Elite sınıfında yer alan Peugeot 9X8'i bir sanat eserine dönüştüren J. Demsky ile iş birliği yaptı.

Peugeot aynı zamanda Fransız televizyon kanalı TF1'de çalışmalarını öne çıkaran Sublime Inspiration programını destekleyerek insanların sanatsal yönüne verdiği değeri de gösteriyor.

Peugeot, lüks moda markası 3.PARADIS'in kurucusu Emeric Tchatchoua ile iş birliğini Paris Moda Haftası 2024'te sürdürüyor. 2023 yılında başlayan iş birliği, Emeric Tchatchoua'nın Peugeot Inception Concept modelinden ilham alarak tasarladığı kıyafetin doğmasına yol açtı. .

Emeric Tchatchoua bu yıl ilk kez Paris Moda Haftası'na katılıyor ve Peugeot da ona eşlik ediyor. 3.Paradis'in göz alıcı renklerinden ilham alan iki Peugeot 408 modeli de bu etkinliğin öne çıkanları arasında yer alacak.

Peugeot'nun iyimser moda vizyonu, markanın elektrikli taşımacılığın geleceğine ilişkin iyimser vizyonuyla da örtüşüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir