Rihanna “Dekolteye özgürlük verdim” diyerek itiraf etti

Asıl adı Robyn Rihanna Fenty olan ve yaklaşık iki yıldır rapçi ASAP Rocky'ye aşık olan Rihanna, ilk çocuğunu 13 Mayıs 2022'de kucağına aldı.

Şubat 2023'te ikinci kez hamile olduğunu açıklayan Rihanna, 3 Ağustos'ta bir erkek çocuk daha dünyaya getirdi. Hamileliği sırasında giydiği cesur kıyafetleriyle adından söz ettiren Rihanna yeniden gündeme geldi.

Her zaman cesur giyim tarzıyla adından söz ettiren Rihanna, geçtiğimiz günlerde bir davette pişmanlığını dile getirmişti.

Rihanna, şunları söyledi: “Hayatımda pek çok hata yaptım. Dekoltelilere özgürlük verdim. Artık bu işler gençlere kaldı. Geçmişte vücudumu gösterdiğim için pişmanım. Bir anne olarak acaba gerçekten yaptılar mı diye merak ediyorum.” bunlar.” dedi.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Survivor Sabriye gözlerden uzak yaşıyor!  Son versiyonunu paylaştıSurvivor Sabriye gözlerden uzak yaşıyor! Son versiyonunu paylaştı
Simge'nin İcardi ile şarkı söylediğini itiraf etmesi Beşiktaş taraftarını kızdırdıSimge'nin İcardi ile şarkı söylediğini itiraf etmesi Beşiktaş taraftarını kızdırdı
Yakışıklı oyuncu Huysuz Virjin rolünü üstlendiYakışıklı oyuncu Huysuz Virjin rolünü üstlendi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir