Türkiye'yi terk etti! Kurtlar Vadisi'nin yıldızı Ayça Varlıer memleketine döndü! Sonu şaşırtıcıydı

Rol aldığı yapımlardaki başarısı ve güzelliğiyle anılan ünlü oyuncu Ayça Varlıer, uzun süredir ortalıkta yoktu. Üç yıldır ABD'de yaşayan Ayça Varlıer, ülkeye döndü.

'GERİ DÖNMENİN ZAMANI GELDİ'

Erkek arkadaşı Serhan Aydemir ile birlikte ülkeye döndüğünü belirten oyuncu, şöyle konuştu: “Oyunculuk eğitimi aldım. Güzel projelerde yer aldım. Hayallerimi ve ideallerimi gerçekleştirdim. Artık Türkiye'ye dönme zamanım gelmişti. Artık buradayım.” . Ama gideceğim ve gideceğim, temmuzda konserlerim olacak, sinemalarım olacak, gideceğim ama geleceğim.” dedi. Erkek arkadaşının 14 yıldır orada yaşadığını belirten Varlıer, şöyle konuştu: “New York'a gitti.

VATANDAŞLIK ALAMADI

AYÇA 3

Vatandaşlık alamadığını belirten Varlıer, “Başvuru yapamıyorum. Doldurmam gereken bir süre var ama Türkiye'de olmak istiyorum. Ailemi ve sevdiklerimi özledim.”

AYÇA 4

GÖRÜNTÜ DEĞİŞTİRİLDİ

Son haliyle dikkat çeken ünlü ismin imajını tazelediği görüldü. İmajını değiştiren oyuncu, şunları söyledi: “Saçla bir imaj yarattık. Haftanın 5 günü spor yapıyorum. Her zaman kitesurf yapıyorum… Hobim. Amerika'ya gitmeyi hayal ediyordum. Akyaka'ya gidip bunu yapacağım. “

Ayça'nın son hali

Ayça Varlıer'in son görünümü hakkında “Çok güzel”, “Yıllar sürer” gibi yorumlar yapıldı.

ekran penceresi
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cem Yılmaz'dan Hasan Can Kaya'ya mesaj!  Meslektaşına hakaret ettiCem Yılmaz'dan Hasan Can Kaya'ya mesaj! Meslektaşına hakaret etti
Bir bomba isim daha!  Kadrodaki yakışıklı oyuncuBir bomba isim daha! Kadrodaki yakışıklı oyuncu
Aynanın karşısında poz verdi!  “Yunan heykeli gibi”Aynanın karşısında poz verdi! “Yunan heykeli gibi”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir