WhatsApp çöktü mü? Dünya çapında WhatsApp'a erişimde sorun yaşanıyor! Bakan Yardımcısı Sayan'ın Açıklaması

Dünya çapında iki milyardan fazla kullanıcısı olan WhatsApp, bir süredir mobil ve masaüstü uygulamalarına erişimde sorunlar yaşıyor. Meta'nın sahibi olduğu ve bünyesinde Facebook, Instagram ve Messenger'ın da bulunduğu mesajlaşma uygulaması WhatsApp hizmetlerinde dünya çapında sorunlar yaşandığı iddia edildi.

Yaklaşık bir saatlik kesintinin ardından WhatsApp hizmeti normale döndü.

“KÜRESEL BİR HİZMET KESİNTİSİ”

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, sosyal medyadan bir açıklama yaptı: “Ulusal Siber Olaylara Müdahale Merkezimiz @TRCert tarafından WhatsApp hizmetlerinde küresel bir kesinti rapor edilmiştir. Ekiplerimiz süreci takip etmektedir.
Yerli ve milli uygulamalarımızla vatandaşlarımız kesintisiz iletişim kurmaya devam edebiliyor. “Mesaj gönderilemiyor ve web uygulamasına erişilemiyor.”

Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Bakan Yerlikaya açıkladı!  Van'da gerginlik sonrası 14 ilde operasyon: 340 kişi yakalandıBakan Yerlikaya duyurdu! Van'da gerginlik sonrası 14 ilde operasyon: 340 kişi yakalandı
    Açıklama şu ki “İki ismin görevden alınacağı açıklandı” iddiası
Düğününü iptal etmesine neden olan estetik ameliyat!  Düğününü iptal etmesine neden olan estetik ameliyat! “Hayatım tamamen karardı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir