Yaprak Dökümü'nden Hayriye Hanım'dan açıklama: “Banyoyu temizledim” – Son Dakika Hayat Haberleri

Yaprak Dökümü finalinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen hafızalarda kalan dizinin oyuncuları çoğu zaman merak konusu oluyor.

Dizide 'Hayriye HanımKaraktere hayat veren ana oyuncu Güven HoknaSon durum soruldu. Hokna, Aramızda kalmasın programa katıldı. Usta oyuncu hayatının bilinmeyenlerini anlattı.

“TEMİZLEDİĞİM İÇİN ÜZGÜNÜM”

Hokna, “Çekim yaptığımız bir dizinin setinde banyoyu temizlemiştim” diye itiraf etti. Başrol oyuncusu konuyla ilgili şunları söyledi:

“Oraya gittiğimde set tuvaletini kirli bulduk. Görevdeki arkadaşlarıma birkaç kez söyledim. Tuvalet ayrı bir şey ve korunması gerekiyor. Set kalabalık ve yüzlerce kişi tarafından kullanılıyor. Ama ben ” açıklamalarına yanıt bulamadı. Temiz ve titiz bir kadınım. Bir gün kovamı deterjanla doldurup banyoya girdim. Çünkü bu benim. “Görevim herkesin, hem benim hem de arkadaşlarımın sağlığı için, çünkü orası banyo. Eldiven giyerim yani kadınların annelik tarafı. Banyoyu fırça ve paçavralarla tertemiz temizledim. Üzülerek temizledim. Aksi halde. Tekrar yapacağım. Oldukça büyük bir olaydı.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir