Ali Çamdalı: Şans yanımızda olsaydı işler daha farklı olurdu

genişletmek

KAYNAKCnnturk.com

Trendyol Süper Lig'in 35. haftasında Konyaspor, evinde F.Bahçe ile golsüz berabere kaldı.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında Konyaspor Teknik Direktörü Ali Çamdalı konuştu.

İlk 90 dakikasını takımın başında oynayan Çamdalı, taraftarların desteğine dikkat çekerek teşekkür ederek şunları söyledi:

“Keşke bugün onları üç puanla evlerine gönderebilseydik ama ne yazık ki bu olmadı. Bugün biraz şans bizim yanımızda olsaydı belki işler daha farklı gidebilirdi. Oyuncu arkadaşlarıma teşekkür edemem. Yeter artık, aslında geçen hafta böyle bir maç olacağını, böyle bir mücadele gücünün ortaya çıkacağını biliyorum.” Aslında sinyali eğitim sırasında verdiler. Ekiple birlikte onlara moral vermeye çalıştık. Bunu çok uyguladılar. Bence F.Bahçe'ye karşı inanılmaz bir mücadele oldu, çok değerli bir nokta ama bu sadece başlangıç.

Ligde kalma hedefine ulaşabilmeleri için ihtiyaç duydukları puanları vurgulayan Çamdalı, şöyle konuştu: “Bizim için önemli olan puandan ziyade bu maçtan kazanç elde etmektir. İyi oyun, enerji, dövüş gücü. Onları kazandığımızı düşünüyorum. Skor da artı oldu. İnşallah bu sonucu Samsun maçına da taşıyacağız ve orada da istediğimiz galibiyeti alacağız” dedi.

İsmail Kartal: Sorumluluk bana ait

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir