Sefo'dan İmparator Albümü – DERGİ

Asıl adı Seyfullah Sağır olan Sefo, 16 Mart 1998'de Samsun'da doğdu. Müziğe olan ilgisi çocukluğunda Samsun'da başladı. Bu dönemde sözlerini kendi yazdığı şarkılarla underground rap konserlerinde sahne almaya başladı.

2015-2018 yılları arasında amatör şarkılar yapmaya devam etti. Profesyonel müzik kariyerine ilk adımını 2018 yılında “Yalan” ile attı. 2019 yılının Şubat ayında çıkardığı “Poz” single'ının ardından projesinin yayınlarını artırma kararı aldı. 2020 yılında Sony Music Türkiye ile anlaşma imzalayarak çalışmalarına hız verdi. 2021 yılına damga vuran ve kariyerinin ilk büyük hiti olan “Bilmem Mi?” şarkısı. 500 milyondan fazla dinlenmeye ulaştı. Bu süre zarfında Türkiye'nin yanı sıra İngiltere, Almanya, Fransa vb. ülkelerde 300'den fazla konser verdi. Avrupa ülkelerinin büyük konser salonlarında sevenleriyle buluştu.

Geniş bir müzik yelpazesine sahip olan ve ürettiği şarkılar, yaptığı işbirlikleri ve projelerinde kullandığı seslerle ileri görüşlü bir müzikal vizyona sahip olduğunu kanıtlayan başarılı rap yıldızı Sefo, ardı ardına çıkardığı kariyerinin ilk albümünü tamamladı. hit şarkılar.

Sefo, “EMPERATOR” adını verdiği 24 şarkılık albümün müjdesini verdi. Albümü iki bölüm halinde yayınlamaya karar veren Sefo, albümün ilk bölümünü kamuoyunun beğenisine sundu. Albümdeki şarkıların söz ve müziği kendisine aittir.

Kaynak: (guzelhaber.net) Güzel Haber Masası

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

—–Sponsorlu Bağlantılar—–

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir