AK Parti Üyesi Hüseyin Yayman, Erdoğan-Özel Toplantısını Değerlendiriyor: “Türkiye'nin Görmediği Vizyon Budur”

AK Hatay Milletvekili ve TBMM Dijital Medya Komisyonu Başkanı Hüseyin Yayman, A Haber'in Memleket Meselesi programına konuk oldu. Hüseyin Yayman gündeme ilişkin açıklamalarda bulunarak çok önemli mesajlar verdi.

“BU TOPLANTILAR ARTIK ARTIK OLACAK”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CHP Genel Başkanı Özgür Özel arasındaki görüşmenin önemine dikkat çeken Hüseyin Yayman, şunları söyledi: “Bu toplantının kendisi, bu toplantının varlığı, bu toplantının gerçekleşmiş olması Türk siyasetinde çok yüksek bir öneme sahiptir. Sembolik değeri olan bu toplantının devamının olacağını düşünüyorum.” dedi.

“TAYYİP ERDOĞAN TÜM TÜRKİYE'NİN CUMHURBAŞKANIDIR”

Türkiye'nin eksik olduğu yönün diyalog politikası olduğunu vurgulayan Yayman, şu ifadeleri kullandı:

“Türkiye'de insanların dünyadaki kaosa karşı görüşleriyle, karşıt görüşleriyle bir araya gelmesi çok önemli. Diyaloğun zeminini olumlu buluyorum. İnsanlar bu toplantıdan memnun, insanlar gülümsüyor. Eğer bu toplantı olmasaydı Tayyip Erdoğan, halkın yüzde 52'sinin değil, tüm Türkiye'nin cumhurbaşkanı olduğunu söyledi.

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Cevdet Yılmaz başkan olacakCevdet Yılmaz başkan olacak
Zamanla yarıştılar!  Ebeveynlerinin onları arabada bıraktığı ikizler...Zamanla yarıştılar! Ebeveynlerinin onları arabada bıraktığı ikizler…
Biden herkesi şaşırttı!  Etkinlikte dondurulduBiden herkesi şaşırttı! Etkinlikte donduruldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir